Lepidla a tmely

Nabízíme komplexní nabídku lepidel a tmelů. Vyberete si u nás například zajišťovače závitů, které zabraňují samovolnému povolování a dokáží zajistit závitové spoje před vibracemi a rázovým zatížením. 
V této široké kategorii naleznete také nátěry k ochraně a směsi proti oděru. Ty slouží k vylepšení odolnosti betonových povrchů a ke zvýšení jejich ochrany. Pokud potřebujete kvalitní odmašťovací a čistící prostředky, najdete je v sekci čištění. K povrchové úpravě slouží i přípravky na antikorozní ochranu, prostředky na zvýšení přilnavosti nátěrů a lepidla pro nouzové opravy

Prostředky na lepení a těsnění 

Pro lepení a těsnění máme k dispozici širokou škálu těsnění a lepení. Jednosložková akrylátová lepidla slouží k těsnění trubkových závitů, unikání kapalin nebo plynů vytvořením nepropustné bariéry dosáhnete plošným těsněním. Rychlým řešením jsou vteřinová lepidla, pomocí UV záření vytvrzují UV lepidla a pro rychlou počáteční pevnost doporučujeme tavná lepidla. Dále nabízíme lepidla na bázi rozpouštědel, konstrukční lepidla a také potřebné zařízení a aplikátory k lepení. Vybrat si u nás můžete také různá speciální lepidla, technické spreje nebo třeba metakrylátová lepidla nové generace
Při aplikaci všech lepidel doporučujeme opatrnosti a používat prostředky na péči o ruce

Specifické dotazy ohledně lepidel a tmelů

Pokud máte zájem o podrobnější informace ohledně lepidel a tmelů, záruky nebo vás zajímá technická konzultace, neváhejte se na nás obrátit. Použít můžete předpřipravený formulář.
Vašim dotazům se bude věnovat odborně vyškolený zaměstnanec. Nejsme pouze prodejci. Na všechno naše zboží poskytujeme zdarma technické konzultace včetně technických návrhů a poradenství všeobecně.
 
Mimo pracovní dobu zajišťujeme pohotovostní servis:
tel. + 420 602 501 265, popř. + 420 723 730 033

Poptávkový formulář

....... a my se Vám v co nejkratší době ozveme !!

Položky označené * je nutné vyplnit.

Formulář se nepodařilo odeslat. Zkuste to prosím později.

MENUX

InformaceX