Průmyslové těsnění / lepení

Existuje několik druhů průmyslového těsnění a lepení. 
 
Pružné těsnění používá vhodný produkt na spoje, aby zabránilo pronikání vlhkosti nebo průchodu vzduchu mezi prvky, součástmi a sestavami ze stejných nebo rozdílných materiálů. Těsnění je zajištěno prostřednictvím aheze a těsnění působí vůči médiím jako bariéra. 
 
Plastické těsnění používá vhodný produkt na spoje, kde se má chovat jako bariéra proti médiím. Při výběru vhodného plastického těsnění si určete jako hlavní kritérium jejich chování při deformaci. Každé těsnivo je schopné vykázat plastickou (deformační) a elastickou (pružnou) reakci, kdykoliv na ně bude působit síla. 
 
Během pružného lepení jsou dva stejné nebo různé materiály spojeny pomocí pružného lepidla. Ty se používají zejména pro jejich vlastnost pružně absorbovat nebo vyrovnávat dynamické namáhání vedle schopnosti lepené sestavy přenášet zatížení. 

Hlavní výhody pružných lepidel a těsnění:

Vylepšují vzhledové aspekty a dodávají nové možnosti designu. Jsou používány nové materiály, mají méně částí a je zvýšena jejich odolnost a celkově spolehlivost. Současně zaručují jednoznačně vyšší kvalitu. 

Poptávkový formulář

....... a my se Vám v co nejkratší době ozveme !!

Položky označené * je nutné vyplnit.

Formulář se nepodařilo odeslat. Zkuste to prosím později.

MENUX

InformaceX