Plastická maziva a oleje

Plastická maziva slouží k mazání různých kluzných a valivých uložení tam, kde je nereálné nebo technicky nevhodné použít oleje. Plastická maziva nejčastěji tvoří základový olej, aditiva a zpevňovadla. Plastická maziva se pojmenovávají podle toho, jaké jsou jejich konkrétní možnosti využití. 
Oleje nabízíme motorové, převodové, průmyslové nebo automobilové. 

Maziva nabízíme výhradně od osvědčených výrobců, kteří dodávají pouze kvalitní výrobky. Můžete tak u nás koupit maziva Mogul, Paramo, Shell, Castrol, Mobil, Fuchs nebo například oblíbené univerzální mazivo ve spreji WD-40. 
Stejně tak oleje vybíráme s ohledem na potřebné vlastnosti a kvalitu. Vybrat si můžete od značek Mogul, Paramo nebo Castrol. 

Podrobnější informace, specifikace a technické dotazy

Pokud máte zájem o podrobnější informace ohledně plastických maziv a olejů, záruky nebo vás zajímá technická konzultace, neváhejte se na nás obrátit. Použít můžete předpřipravený formulář.
Vašim dotazům se bude věnovat odborně vyškolený zaměstnanec. Nejsme pouze prodejci. Na všechno naše zboží poskytujeme zdarma technické konzultace včetně technických návrhů a poradenství všeobecně.
 
Mimo pracovní dobu zajišťujeme pohotovostní servis:
tel. + 420 602 501 265, popř. + 420 723 730 033

Poptávkový formulář

....... a my se Vám v co nejkratší době ozveme !!

Položky označené * je nutné vyplnit.

Formulář se nepodařilo odeslat. Zkuste to prosím později.

MENUX

InformaceX